Гордість міста Ольга Боровик відзначена на міжнародному конкурсі!
5-7 листопада провели Міжнародний фестиваль інженерних наук і технологій, I-FEST.
І знаєте що?
Україна здобула найбільшу кількість золотих медалей серед усіх країн-учасниць! 😱
I-FEST організувала Туніська асоціація науки і техніки. Це найбільший конкурс наукових проєктів на Африканському континенті. Цьогоріч в ньому брали участь 1000 учасників з-понад 40 країн світу.
Ми привезли 10 золотих, 24 срібних і 9 бронзових нагород.
А от і наші золоті талантіщі 💪
👩🔬 Кіровоградська область,місто Олександрія Ольга Боровик з Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського дослідила один з видів рідкої лінзи.
🎙Олександр Волотко із Запоріжжя створював новий формат стиснення аудіоданих. Нині Сашко навчається у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
💎 Михайло Деркач досліджував геометричні характеристики скручених антипризм з рівностороннім напівправильним многокутником в основі. Міша – учень 283-ої гімназії Києва.
🚕 Софія Іванова розробила пристрій, що допомагає переобладнаним на газ авто використовувати мінімум бензину. А ще економити водіям на паливі та СТО. Студентка Харківського національного університету радіоелектроніки
досліджувала систему предпускового підігріву газового редуктора «Швидкий Старт».
🎯 Юрій Кетков з Дніпропетровського наукового ліцею інформаційних технологій займався розробкою комп'ютерних симуляцій ефектів загальної теорії відносності.
🧬 Ігор Пачків визначив вирішальні хромосоми в ранньому розвитку людини. Учень Києво-Печерського ліцею “Лідер” проаналізував каріотипування 365 людських ембріонів та визначив ті хромосоми, які використовуються найбільше в перші шість днів після запліднення. Локалізувавши вирішальні локуси в нашому геномі, можна відкрити можливість для редагування деяких спадкових хвороб людини.
🌿 Дмитро Риженко здійснив екологічну оцінка вмісту меркурію у пекреаційних ландшафтах НПП "Голосіївський". Діма навчається в Києво-Могилянській академії.
📐 Євгенія Рудик з Київського національного університету імені Тараса Шевченка досліджувала рівнобедрені трикутники, описані навколо криволінійних серпоподібних двокутників.
🦠 Юлія Степаненко прогнозувала розвиток коронавірусної хвороби. Студентка КНУ ім. Т. Шевченка запропонувала статистичний підхід до прогнозування із застосуванням методу потрійного експоненційного згладжування часових рядів за Хольтом-Вінтерсом.
🥀 Артур Шубенко з Політехнічного ліцею при Національному технічному університеті України досліджував програмний комплекс на основі нейронної мережі для діагностики стану рослин. Проєкт націлений на допомогу землеробам у швидкій і точній діагностиці хвороб рослин за фотографією.
Вітаємо й пишаємось ❤️
Джерело: https://www.facebook.com/173702716011695/posts/4446689155379675/
Коментарі
Дописати коментар